ASLINDA HER KİTAP FARKLI BİR DİYARA YOLCULUKTUR...

27 Ağustos 2015 Perşembe

TANITIM / ANAFOR - JULİE CROSS (FIRTINA # 3)


Yazar: Julie Cross
Çevirmen: Barıl Mol
Orijinal Adı: Timestorm
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Yayın Tarihi: 2015-08-05
Sayfa Sayısı: 384 
Tür: Fantastik Kurgu, Zaman Yolculuğu


TANITIM BÜLTENİ:

Günümüzde Jackson ve Holly bir felaketin eşiğinde. Gelecekte Jackson ve Holly kendilerini içinden çıkılamayacak bir tuzağın içinde bulacak. Geçmişte Jackson herkesi kurtarmanın bir yolunu bulmalı.

Kaderden Kaçış Yoktur…

Jackson ölümle burun buruna gelmesinin şokunu atlatırken yanında sadece en sevdiği insanlar -babası, Courtney ve Holly- değil, birkaç zaman yolcusu da bulunmaktadır. 

Onların hayatlarını ve zaman çizelgesinin nasıl başladığını öğrenirken, Thomas ile Dr. Ludwig'in Göz Duvarı Karargâhı'nda yaptıkları deneylere son vermeleri gerektiğinin farkına varır. Bir kaçış planı olarak başlayan yolculuk, zaman ve insan, özgür irade ve barış arasındaki bir savaşa dönüşür. Bu, Jackson'ın vermek için doğduğu bir mücadeledir ve geri çekilmeyecektir. Hiçbir şey için. Hiç kimse için.

YORUMLAR:

"Anafor seriyi tatmin edici bir şekilde sonlandırıyor."
-Romantic Times-

"Karakterler gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiş, ilişkiler dinamik ve anlatım güçlü. Bu kitap, zaman yolculuğunun en özgün hali."
-Finding Bliss in Books

"Anafor seriyi tatmin edici bir şekilde sonlandırıyor."
-Romantic Times-                                                              -FELİCİTA-

2 yorum:

  1. Bloğunuz güzele benziyor. Yorumlama da güzel ancak görünen o ki iki kişiden sadece birisi blog ile ilgileniyor diğer kişi ise ilgilenmiyor gibi gözüküyor.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Blogu beğendiğinize sevindim. Evet kuzenim ilgilenmiyor. Birlikte denemek istedik blog işini. Ama onun ilgi alanına kitaplar ve yazı yazma işleri girmediği için blogdan çıkmak istedi. Ben de onu zorlamak istemedim. Şimdi gerçekten tek başıma yöneteceğim.

      Sil

Değerli Okuyucular:
Lütfen yorumlarınızda küfür, argo ve ahlaksızlık kullanmayınız!!!
Onların haricinde her türlü eleştiriye açığız. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...