ASLINDA HER KİTAP FARKLI BİR DİYARA YOLCULUKTUR...

23 Haziran 2016 Perşembe

TANITIM / PARÇALANMIŞ DÜNYAM (Amie Kaufman & Meagan Spooner)


Yazar: Amie Kaufman & Meagan Spooner

Orijinal Adı: This Sahattered World

Çevirmen: Ebru Sürmeli

Editör: Nurten Hatırnaz

Seri: Starbound #2

Yayınevi: Go Kitap!

Yayın Tarihi: Haziran 2016

Sayfa Sayısı: 544    

Tür: Genç-Yetişkin, Romantik, Bilimkurgu KİTAP TANITIMI:

JUBILEE CHASE İLE FLYNN CORMAC’ın hiç tanışmaması gerekiyordu. Gezegenleri yaşanılır hale getirmek için kurulan terrafom şirketleri daha iyi bir gelecek vaadiyle topladıkları kolonicileri yeni gezegenlere yerleştirerek zengin olmuş, ama Avon gezegenine ilişkin vaatlerini hiçbir zaman yerine getirmemiştir. Flynn zorlu yaşam şartlarına isyan eden kolonicilerin başındaki isimdir. 

Yüzbaşı Lee, isyancı kolonicileri kontrol altına almak için Avon gezegenine gönderilen askeri birliğin bir üyesidir ama isyancılardan nefret etmek için bambaşka nedenleri vardır. Bitmek bilmeyen kanlı bir savaşta üstünlük sağlamaya çalışan Flynn, Yüzbaşı Chase’i kaçırıp rehin alır ama diğer isyancılar onu öldürmek isteyince hayati bir seçim yapar. Tüm gezegeni tehdit eden Cinnet, bataklıkta bir görünüp bir kaybolan gizemli ışıklar, birdenbire ortadan yok olan bir üs, bu iki düşmanı ortak bir savaşın içine çekecek ve ikisi için de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Nefes kesen bilim kurgu üçlemesinin ikinci kitabı Parçalanmış Dünyam, savaşın paramparça ettiği bir dünyada yeşeren bir aşkın hikâyesi…


***İlk kitabı çok sevmiştim, başlayınca elimden bırakamamıştım. Bu kitabı da merakla bekliyorum. Haziranda çıkacakmış, umarım kitap çıkınca en kısa zamanda alabilirim. Gayet güzel bir kurgusu var, çok güzel fikirler çıkar bu seriden :)

***İlk kitap yorumum için tıklayın:                                            -AMARİL-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli Okuyucular:
Lütfen yorumlarınızda küfür, argo ve ahlaksızlık kullanmayınız!!!
Onların haricinde her türlü eleştiriye açığız. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...